Işıksoy Torna Sanayi ve Ticaret

Işıksoy Torna 1980 yılından bu yana birçok sektörde müşterilerine otomat ve torna sektöründeki tecrübesi yenilikçi tasarımları ve çözümleri ile hizmet vermektedir. Bünyesinde birçok otomat ve rovelver tezgâhları ile birlikte ürün bazında üretilen hassas seri üretim tezgahları bulundurarak Kalitesini en uygun fiyata en hızlı şekilde sunmuş ve yıllar içinde sektöre imzasını atmıştır.

2004 yılından itibaren Kartela Vidası sektöründe hizmet vermeye başlamış. Uygun fiyat hızlı teslimat ve yüksek kalite anlayışını Kartela Vidası sektöründe de göstermiş ve kısa zamanda Ülkemizin önemli tekstil ve Matbaa firmalarının en önemli çözüm ortağı haline gelmiştir.

Geçmişteki başarıları müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmet ile misyonunu oluşturmuş. Ve Vizyonunu ülkemizin ve dünyanın hızla gelişen ve değişen teknolojisine uygun olarak daima en kaliteli ürün, daima en hızlı imalat , müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun ve istisnasız müşteri memnuniyeti ilkelerine göre her geçen gün geliştirmekte ve yenilemektedir.

Misyonumuz / Vizyonumuz

Ülkemizin ve dünyanın hızla gelişen ve değişen teknolojisine uygun olarak daima en kaliteli ürün, daima en hızlı imalat , müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun ve istisnasız müşteri memnuniyeti ilkelerine göre her geçen gün geliştirmekte ve yenilemektedir.
Sunduğumuz hizmet ve kalitemizi daha yukarıları taşıyarak, müşterilerimizi memnun etmek, onlardan olumlu dönüşler alarak sonraki işlerinde tercih edilen bir firma olmayı hedefliyoruz.